Na spotkanie zapraszamy zarówno nauczycieli i dyrektorów szkół podstawowych, a także rodziców i studentów kierunków pedagogicznych.

Otwórz wydarzenie na FB.

Konferencja Budzącej się Szkoły
"Jak tworzyć przyjazną szkołę, która jest miejscem efektywnej nauki?

wydarzenie odbędzie się we czwartek, 23 maja 2024

w Szkole Podstawowej nr 2 im. rtm. Witolda Pileckiego w Olsztynku
(ul. Ostródzka 2, 11-015 Olsztynek)

Zgłoszenia indywidualne

1. Dokonaj wpłaty na podany niżej numer konta. W tytule przelewu wpisz "Konferencja Olsztynek"

3. Jeśli reprezentujesz placówkę publiczną i/lub płacisz za udział w konferencji ze środków publicznych, pobierz oświadczenie o środkach publicznych i dołącz podpisany skan oświadczenia do swojego zgłoszenia.

4. Prześlij zgłoszenie korzystając z formularza zgłoszeń dla osób indywidualnych (1 osoba = 1 zgłoszenie)

5. Poczekaj na maila od nas. Prześlemy Ci potwierdzenie otrzymania zgłoszenia wraz z fakturą potwierdzającą dokonanie wpłaty.

Zgłoszenia grupowe

1. Prześlij nam zgłoszenie korzystając z formularza zgłoszeń dla grup i rad pedagogicznych (zgłoś jednym formularzem większą liczbę osób na jedną fakturę).

2. Jeśli reprezentujesz placówkę publiczną i/lub płacisz za udział w konferencji ze środków publicznych, pobierz oświadczenie o środkach publicznych i dołącz podpisany skan oświadczenia do swojego zgłoszenia.

3. Poczekaj na maila od nas. Niezwłocznie prześlemy Ci fakturę potwierdzającą dokonanie wpłaty, lub fakturę z odroczonym terminem płatności. Jeśli nie otrzymasz faktury w ciągu 7 dni od zgłoszenia, koniecznie skontaktuj się z nami.

INFORMACJE DODATKOWE

Jeśli jesteś jednostką samorządową i potrzebujesz fakturę z odroczonym terminem płatności, wystarczy, że zaznaczysz to w formularzu. Zamówienie faktury jest jednoznaczne ze złożeniem zamówienia z obowiązkiem zapłaty. Prosimy o przemyślane zgłoszenia po uzyskaniu akceptacji pokrycia kosztów przez szkołę. W razie jakichkolwiek trudności skontaktuj się z nami.

ZGŁOSZENIA

AGENDA SPOTKANIA

23 maja 2024

OPŁATA

14:00 - 15:00 - dr Marzena Żylińska - Jak odchodzić od 3 razy Z, czyli o tym
kiedy nauka jest efektywna

15:00 – 16:00 – Krystian Ostrowski - O wielkiej mocy słów! Słowa nauczyciela mogą zmienić szkolną rzeczywistość, życie ucznia i nauczyciela

16:00 - 16:15 - przerwa

16:15 – 16:45 – dyr. Beata Bukowska, Anna Ciesielska, Agnieszka Jaroszewska, Wioletta Figielska-Korgul - Jak zmieniamy naszą szkołę?

16:45 – 17:30 - dr Marzena Żylińska - Budząca Się Szkoła, czyli o tym, jak zmieniać szkoły, żeby były przyjaznymi miejscami efektywnej nauki

17:30 – 18:30 – dyr. Małgorzata Modliborska - Dlaczego dobre relacje są fundamentem efektywnej nauki