Nasze dokumenty

Statut Fundacji

Polityka prywatności

ul. Storczykowa 4
87-134 Stary Toruń

NIP 8792711145
KRS 0000776838
REGON 382841284

 

Fundacja Budząca się Szkoła

Media Społecznościowe

INSTRUKCJA DOSTĘPU DO PLATFORMY Z NAGRANIAMI Z KONFERENCJI

 

Dostęp do nagranych wykładów otrzymacie Państwo drogą mailową wprost z platformy  www.wiedza.plandaltonski.pl Wydawnictwa SOR-MAN zanim filmy z wykładami zostaną wgrane na platformę. E-mail z dostępem przyjdzie tuż po konferencji a przed datą 7 września, tj. z wyprzedzeniem.
 
Pamiętaj, aby zalogować się do platformy w dniach 7-17 września, gdyż późniejszy dostęp będzie niemożliwy.
 
Linki pozwolą się Państwu zalogować na ww platformę z materiałami video i przez 10 dni, tzn w dniach 7-17 września, mieć dostęp do wszystkich wykładów. Dostęp jest ważny tylko dla uczestnika konferencji i nie wolno udostępniać danych do logowania osobom trzecim. System rozpoznaje IP komputera/smartfona, z jakiego uczestnik sie loguje do platformy i w przypadku zalogowania się z innego IP, bez powiadomienia Wydawnictwa SOR-MAN, możecie Państwo zostać automatycznie zablokowani przez platformę.
 
Jeśli z jakichś powodów, nie będziecie Państwo mogli odnaleźć maila z linkiem, lub wpadnie do spamu (prosimy o sprawdzanie tego folderu) i stamtąd zostanie skasowany, zawsze istnieje możliwość samodzielnej zmiany hasła. Wystarczy wejść na dole strony www.wiedza.plandaltonski.pl w zakładkę  [Moje konto] lub użyć tego linka i, tam używając adresu mailowego podanego podczas rejestracji na konferencję, podać nowe hasło korzystając z opcji "zapomniałem hasła".
 
Logowanie się do platformy robimy zawsze korzystając w menu górnym na stronie klikając w  [Zaloguj], potem należy podać swój "konferencyjny" adres mailowy i wcześniej otrzymane, lub samodzielnie zmienione hasło.
 
Nagrania video będą dostępne po najechaniu myszką w menu górnym na zakładkę  [Konferencje], gdzie poniżej pojawi się nazwa :  Konferencja: Co zrobić aby uczniowie chcieli i umieli się uczyć.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Instrukcja stwarza problemy? Nie ma problemu, skontaktuj się z nami, a my pomożemy Ci zdalnie uzyskać dostęp do platformy.
 
Życzymy inspirujących chwil z wykładowcami,

Organizatorzy.