Webinarium: Języki obce inaczej

13 maja 2020, godz. 16:30 - 20:00

Webinarium dla nauczycieli języków obcych

Języki obce inaczej

Zrobić zadanie po swojemu. Co zrobić, by zajęcia języka obcego budziły ciekawość i dawały radość?
Propozycje zadań, które można zastosować zarówno w pracy zdalnej, jak również na tradycyjnych
zajęciach języków obcych w szkole.

Wykład: W poszukiwaniu nowej dydaktyki języków obcych
Warsztaty: Ciekawe zadania w zdalnej edukacji i nie tylko

Na warsztaty zapraszamy nauczycieli wszystkich języków obcych, uczących na wszystkich poziomach
edukacji, oprócz pierwszego etapu (przedszkole i klasy 1-3), kiedy uczniowie nie potrafią jeszcze pisać
i czytać.

W czasie części warsztatowej omówionych zostanie wiele propozycji zadań, które będzie można
wykorzystać we własnej praktyce dydaktycznej i które mogą posłużyć jako inspiracje do tworzenia
podobnych ćwiczeń.

W czasie webinarium poruszone zostaną takie zagadnienia jak: motywacja, ocenianie, dobór zadań,
stosunek do błędów, korzystanie z zasobów internetu, autonomia uczniów, głębokość przetwarzania
informacji czy efektywność zapamiętywania.

Koszt udziału wynosi  55 zł / os.

ZAPISY

1. Dokonaj wpłaty na podany niżej numer konta. W tytule przelewu wpisz "Webinarium - Języki obce".

3. Prześlij zgłoszenie korzystając z formularza zgłoszeń. Pamiętaj, aby do zgłoszenia dołączyć potwierdzenie wpłaty. Dla każdego uczestnika wypełnij jedno zgłoszenie.

lub jeśli jesteś jednostką samorządową i opłacasz udział ze środków publicznych:

4. Prześlij zgłoszenie korzystając z formularza zgłoszeń. W polu uwagi wpisz "Prośba o fakturę z odroczonym terminem płatności". Zamówienie faktury jest jednoznaczne ze złożeniem zamówienia z obowiązkiem zapłaty. Prosimy o przemyślane zgłoszenia po uzyskaniu akceptacji pokrycia kosztów przez szkołę. Każde zgłoszenie to jeden zgłoszony uczestnik. W razie jakichkolwiek trudności skontaktuj się z nami.